Catering wielkanocny

Catering wielkanocny

Przyjaciele „Karczmy Solnej”

Tegoroczny Sylwester w domu nie musi być nudny!
Zaskocz rodzinę oraz swoich Gości wyjątkowymi smakami prosto z
Karczmy Solnej!
Specjalnie przygotowaliśmy dla naszych klientów mix sylwestrowy pater, mięsnych, fingerfood oraz przekąsek. Tak abyśmy tę wyjątkową noc sylwestrową mogli wspólnie spędzić bezpiecznie, wygodnie i zdrowo wkraczając w nowy 2021 rok.
ZAPRASZAMY DO ZAMÓWIEŃ
tel: 94 353 15 45 lub office@karczmakolobrzeg.pl

Catering wielkanocny

2020/21

Catering sylwestrowy

1. Sylwestrowy pater przekąsek I (30 szt.) – 129zł:

Roladki z łososia z kremowym serkiem i ostrą papryczką, melon z szynką parmeńską, babeczki z pastą z tuńczyka – przekrojowy mix smaków dla wymagających. Liczba sztuk na paterze: 30 szt.

 

2. Sylwestrowy pater przekąsek II (30 szt.) – 129zł

Koreczki z melonem, grillowanym kurczakiem i mozzarellą, pomidorki koktajlowe faszerowane serkiem mascarpone oraz – roladka z cukini z serem feta i orzechami. Łatwe do zjedzenia, zebrane w wyjątkowo aromatycznym zestawie! Liczba sztuk na paterze: 30 szt.

 

3. Patera roladek (30 szt.) – 139zł

Kompozycja trzech rodzajów roladek: z łososia z kremowym serkiem i ostrą papryczką, z cukinii nadziewanej serem feta i orzechami oraz szynki z kremem chrzanowym. Zdecydowany bestseller! Liczba sztuk na paterze: 30 szt.

 

4. Patera wegetariańska (30 szt.) – 129zł

Grzanki z kozim serkiem i karmelizowaną cebulką; Paszteciki z ciasta francuskiego z pieczarkami i porem; Roladka z bakłażana z pastą orzechową i pomidorem Liczba sztuk na paterze: 30 szt.

 

5. Przekąski party mix (30 szt.) – 129zł

Zestaw przekąsek, z którego zadowoleni będą zarówno mięsożercy, dzięki zapiekanej roladce z boczku z mięsem mielonym i ostrą papryczką, goście trzymający linię – koreczki z serem pleśniowym, szynką włoska i suszonym pomidorem jak i wegetarianie dzięki koreczkom z melonem, serem lazur i winogronem. Liczba sztuk na paterze: 30 szt.

 

6. Patera koreczków (30 szt.) – 99zł

Zestaw drobnych koreczków z szynki, sera i warzyw, koreczków z sera camembert z winogronem oraz koreczków z melonem i szynką włoską. Liczba sztuk na paterze: 30 szt.

 

7. Patera jarska (30 szt.) – 129zł

Wrap z wędzonym łososiem na zimno, ogórkiem, papryką i majonezem; Grzanki z gruszką, suszoną śliwką i serem Lazur; Babeczki z guacamole (pasta z awokado i czosnku) Liczba sztuk na paterze: 30 szt.

 

Zamówienia można składać do dnia 30.12.2020 roku. do godź. 12:00

Przy zamówieniach powyżej 300 zł dowóz na terenie Kołobrzegu jest bezpłatny.
Zamówienia dowozimy 31.12.2020 r. do godź. 16:00

Szanowni klienci, nasza oferta menu jest o wiele bogatsza. W razie jakichkolwiek życzeń i sugestii z Państwa strony, będziemy wdzięczni za kontakt z nami.
Tel: 94 353 15 45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Catering

Polecamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznaj smak tradycji

Szanowni klienci, nasza oferta menu jest o wiele bogatsza. W razie jakichkolwiek życzeń i sugestii z Państwa strony, będziemy wdzięczni za kontakt z nami.
Tel: 94 353 15 45