Catering

Catering

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia

Każde spotkanie/ wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i zależy od wielu czynników, dlatego skontaktuj się z nami i przekaż nam co chcesz zorganizować. My doradzimy by ilość dań była właściwie dostosowana do ilości gości. Zapraszamy do kontaktu!

Prywatny obiad & lub Przyjęcie

Nasza restauracja proponuje różne rozwiązania, aby ułatwić Państwu przygotowanie wszelkich eventów, na których chcieliby Państwo zaskoczyć swoich gości wykwintną kuchnią i oryginalnymi przekąskami. W restauracji Aroma można zamówić catering na imprezę firmową, bankiet, koktajl, konferencję czy szkolenie, a także na uroczystości rodzinne, cateringi wigilijne, wielkanocne czy sylwestrowe. Bardzo duży nacisk kładziemy na rzetelność i punktualność.

Catering-2

The private

Mezzanine

Z powodzenie od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą cateringową. By wyjść naprzeciw naszemu założeniu, zatrudniamy pełnych pasji profesjonalistów, którzy organizacyjnie dopinają wszystko „na ostatni guzik” i potrafiących z powodzeniem sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

 

 

 

 

 

The dining

Crown

Nad Państwa dobrym samopoczuciem podczas trwania przyjęcia czuwa fachowy i miły personel. Do każdego Państwa zamówienia podchodzimy indywidualnie, dostosowując naszą ofertę do miejsca i charakteru imprezy.

Każde zamówienie wyceniamy odrębnie, w zależności od jego wielkości oraz miejsca dostawy.

W zależności od potrzeb zapewniamy również:
Obsługę kelnerską
Serwis: dowóz, układanie/ wyłożenie/ odbiór
Zastawę, stoły cateringowe, koktailowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Champagne on us

Every Monday, Tuesday and Wednesday evening, we’re offering groups of 10 or more that book an area in our bar a complimentary bottle of Champagne.
Call our reservations team on (027) 8338 145 for more information.